Ücretsiz Kargo

250 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz

Sadece internet üzerinden satış yapıyoruz.

İşyerimizden 3d yazıcı parçası ve filament satışımız yoktur!

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sutaş Market webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Sutaş Market’in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi:

Sutaş Market kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Sutaş Market ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Sutaş Market veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, Sutaş Market web sayfasın daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Sutaş Market, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "HESABIM"dan vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Diğer Toplanan Bilgiler:

Sutaş Market, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği veya kullanıcının beğeneceği tahmin edilen içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

 

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı:

Sutaş Market kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Sutaş Market tarafından paylaşılmamaktadır. Sutaş Market, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Sutaş Market kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Sutaş Market veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır.

 

Sutaş Market, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Sutaş Market'in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere (örneğin nakliye firmasına isim ve adresinizin verilmesi gibi),

D) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Resmi makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Sutaş Market sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Sutaş Makina, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Sutaş Makina portalındaki on line aktivite, gerekse Sutaş Teknoloji'ye bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Sutaş Market tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Sutaş Market aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Sutaş Market şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sutaş Market, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.