#EvdeKalTürkiye

Covid-19 Salgını Nedeniyle 6 Nisan 2020'ye kadar kapalıyız. Vereceğiniz siparişler 6 Nisan sonrasında gönderilebilecektir.

3D Yazıcı 2.85 mm ABS Plus Filaman - Azurefilm ABS Plus Filament

3D Yazıcı 2.85 mm ABS Plus Filaman - Azurefilm ABS Plus Filament
Galeri için resme tıklayınız.
  • Markalar Azurefilm
  • Ürün Kodu: R.10027
  • Stok Durumu: 10
  • 153,40 TL
  • Vergiler Hariç: 130,00 TL

Mevcut Seçenekler:

- +


Etiketler: 3d yazıcı, filaman, filament, sarf, 3d yazıcı sarf, 3d yazıcı ham madde, 2.85mm, 2, 85mm, abs, abs filament, abs filaman

3D Yazıcı için Azurefilm ABS Plus filaman - ABS Filament

(*) Sipariş tarihinden, sonraki ilk iş günü ürün kargoya verilir.

(*) Ürünü iş yerimizden teslim almak isterseniz, siparişinizi 1 (bir) iş günü öncesinden vermeniz gereklidir.

AzureFilm ABS Plus filamentler, net ağırlığı 1kg olan makaralarda ve vakumlanmış ambalajlarda sizlere sunulmaktadır. Makara dış çapı 210mm, makara delik çapı 60mm ve makara genişliği 62mm (1kg’lık makaralarda) olup tüm ABS basmak için tasarlanmış 3D baskı makineleri ile uyumludur. Vakumlu ambalajlar filamentin açıldığı ana kadar özelliklerini koruyabilmesini sağlamaktadır. ABS Plus filamentler 2.85mm çapındadır.

Profesyonel kullanıma uygun, AzureFilm ABS Plus (ABS – Acrylonitril bütadien stiren) filamentler,  PLA filamentlere göre daha sağlam, daha güçlü, daha esnek ve daha yüksek sıcaklıklarda basmaya uygun olması ile prototip yapımı için ideal bir filamenttir.  ABS Plus filamentlerimiz ile uzun ömürlü, darbelere dayanıklı ürünler meydana getirebilirsiniz. 

En iyi sonuç için ABS ile basmak için tasarlanmış 3D yazıcılar kullanmanızı, nozul/ekstrüder sıcaklığını 225-245°C aralığında, tabla sıcaklığını da 90-110°C aralığında ayarlamanızı öneririz.

ABS baskılarda parçanın hızla çekerek tabladan ayrılmaması için baskı ortamı sıcaklığının yüksek tutulması ve basılan modelin kontrollü şekilde yavaş soğutulması gerekir.

ABS ile baskılarda modelin yüzeye tutunabilmesi için baskı tablasına stick yapıştırıcı uygulanması önerilir. Bu konuda PVP içerikli Mikro, PVP içerikli Ofica, Tesa (yeşil) ve Giotto stick yapıştırıcıların iyi sonuç verdiği gözlemlenmiştir.

Kalınlık: 2.85mm (±0.05mm)

Ekstrüzyon Sıcaklığı: 225-245 oC (*)

Tabla Sıcaklığı: 90 - 110 oC

Baskı Hızı: max. 70mm/sn

Net Ağırlık: 1000 gram 

Makara Göbek Çapı: 60 mm

Makara Dış Çapı: 210 mm

Makara Kalınlığı: 62 mm

Karton kutu, vakumlu ambalaj ve silica gel paketi ile nemden korunan ambalaj içindedir.

(*) Isı sensörünün konumuna bağlı olarak daha düşük sıcaklıklarda ekstrüzyon yapılabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler